Lista podręczników do religii w roku szkolnym 2019 -2020

Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Klasa 1

Podręcznik i ćwiczenia „ Żyjemy w Bożym świecie” red. K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo „Jedność”,  Kielce

Klasa 2

Podręcznika i ćwiczenia „ Idziemy do Jezusa” red. J. Czerkowski,  E. Konrad. Wydawnictwo  ”Jedność”, Kielce.

Klasa 3

Podręcznik i ćwiczenia „ Jezus jest z nami” red. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo „Jedność”, Kielce.

Klasa 4

Podręcznik i ćwiczenia  „ Miejsca pełne BOGActw” red K. Mielnicki, E. Konrak.  B. Nosek. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa 5

Podręcznik i ćwiczenia „Spotkania uBOGAcające” red. Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Wydawnictwo „Jedność”, Kielce.

Klasa 6

Podręcznik i ćwiczenia „Tajemnice BOGAtego życia”, red. Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Wydawnictwo „Jedność”, Kielce.

Klasa 7

Podręcznik i  ćwiczenia „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”, red. Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska

Klasa 8

Podręcznik i ćwiczenia „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”, red. Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność.