INFORMACJA - OBIADY

Opłata za jeden obiad wynosi 10,00 zł

Rodzice chętni zapisać dzieci na obiady w nowym roku szkolnym 2024/2025 zobowiązani są do dostarczenia nowych deklaracji  do dnia 21.06.2024r.

Deklaracje dostępne są w sekretariacie placówki oraz do pobrania stronie internetowej szkoły.

DEKLARACJA_OBIADOWA_24-25(1).pdf

Przypominamy, iż deklaracje obiadowe oraz ewentualne rezygnacje z obiadów należy tylko i wyłącznie dostarczać do sekretariatu placówki. Dokumenty dostarczone w inny sposób lub do innych osób (tj. przez nauczycieli, zostawione na portierni lub w zeszytach uczniów) nie będą rozpatrywane!

W trakcie trwania roku szkolnego można zapisać lub wypisać dziecko z obiadów.

Nowe deklaracje powinny wpłynąć maksymalnie do godziny 08:00 dnia od kiedy mają obowiązywać. Dokumenty dostarczone po godzinie 08:00 będą obowiązywały od następnego dnia.

Naromiast reygnacje prosimy dotarczać do ostatniego dnia miesiąca.

Przypominamy o przesłaniu nowych zaświadczeń lekarskich.

Poniżej pismo w tej sprawie od firmy cateringowej KANZEON.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym przypominam o konieczności przesyłania nowych zaświadczeń lekarskich. Przypominamy, że realizujemy diety na podstawie aktualnych zaświadczeń lekarskich. Jak wiadomo alergie pokarmowe ulegają zmianie i dlatego konieczna jest weryfikacja alergenów pokarmowych. Stosowanie diet eliminacyjnych u dzieci bezpodstawnie nie jest wskazane. W przypadku alergii pokarmowej dieta jest lekarstwem, a gdy nie chorujemy nie stosujemy lekarstwa i w tym wypadku diety eliminacyjnej.

Dominika Mikłas
Dietetyk Kliniczny KANZEON Wrocławski Catering

ZASADY PŁATNOŚCI ZA OBIADY

1. Cena obiadu w roku szkolnym 2023/2024  wynosi 10,00 zł brutto za jeden obiad, co obejmuje opłatę za wsad do kotła. Usługę przygotowania posiłków opłaca Departament Edukacji.

2. Nie ma możliwości wykupienia pojedynczego obiadu.

Powyższą kwotę należy wpłacać na INDYWIDUALNY NUMER KONTA DZIECKA

(podany rodzicowi w pierwszym emailu)

3. Wpłaty klas I-VIII do 10 dnia każdego miesiąca

4. W tytule przelewu prosimy wpisywać:
„opłata za obiady za miesiąc ………….r., imię i nazwisko ucznia, oraz klasa ..…”

5. Nie ma możliwości dokonywania wpłat gotówkowych.

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA RODZICÓW:

REZYGNACJA Z OBIADÓW

DEKLARACJA_OBIADOWA