KASZTANIAKI 2017

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zbiórka kasztanów „KASZTANIAKI 2017” dla dokarmiania zwierzyny leśnej powiodła się nadspodziewanie dobrze ! W zbiórce wzięli udział uczniowie wszystkich klas 0-III, ale także niektórzy z klas starszych. Dostarczyli oni w sumie 800 kg tego smacznego i chętnie zjadanego przez zwierzęta, owocu !!! Gratulujemy uczniom, ale także ich  rodzicom zaangażowania w akcję. Dzięki Wam kochani, zwierzęta leśne łagodniej przeżyją zimę i  będę na wiosnę wychowywać swoje zdrowe potomstwo ! Kasztany zostały jak co roku rozwiezione do paśników na terenach leśnych Koła Łowieckiego im. Św. Huberta w Oleśnicy, z  którym od lat współpracuje szkoła. W podziękowaniu placówka otrzyma od myśliwych piękne pomoce dydaktyczne, które wykorzystane zostaną na lekcjach. Cała akcję podsumujemy na wiosnę w sposób uroczysty, o czym Was drodzy czytelnicy poinformujemy na łamach „SEKATORA” . Organizatorzy akcji zapraszają do aktywnego udziału klasy także w przyszłym roku!                                                                                                                  Darz Bór !

Organizatorzy: Anita Zawitowska (LOP), Piotr Małas (K.Ł. im św. Huberta w Oleśnicy)